Rising oddity Old

Cyrkowa stylistyka na której zbudowana została nasza pierwsza kampania reklamowa stała się środkiem wyrazu całej idei stojącej za powstaniem marki. Pochwały dla ludzkiej wielowymiarowości, indywidualności wymykającej się sztywnym schematom i stereotypom, odwagi do pokazania własnego ja, z czym wiążę się również nasze hasło przewodnie “find your r.oddity”.
Mogłyśmy czerpać z pozytywnych emocji, które niesie ze sobą przyjazd cyrku do miasta: wprowadzenia pierwiastka magii do szarości dnia, co dla nas koresponduje z własnymi odczuciami otwierania marki r.oddity.

Naszą pierwszą kolekcję nazwałyśmy RISING ODDITY.

Sama nazwa oczywiście nie jest przypadkowa. Słowo “rising” kojarzy nam się ze wschodem, początkiem, nowością, odwagą. To nazwa symboliczna, którą wybrałyśmy dla zaprezentowania naszych pierwszych prac.
Rising Oddity prezentuje pięć modeli o formach opartych na elementarnych kształtach, cechujących się funkcjonalnością i wygodą, a jednocześnie charakteryzujących się nowoczesnym wzornictwem oraz prostotą. Znaleźć w niej można zarówno uniwersalne i klasyczne modele codzienne jak i te bardziej ekstrawaganckie na specjalne okazje.
Torebki wykonane są z licowej, włoskiej skóry bydlęcej, garbowanej w sposób ekologiczny roślinnymi garbnikami. Poza skórą torebki wykonane są z innych sprawdzonych i szlachetnych materiałów takich jak mosiądz, Tencel czy skóra zamszowa.

Zdjęcia sesja: Nadia Szymańska
Backstage: Agnieszka Bińczycka