Wypożycz

NASZE TOREBKI MOŻNA WYPOŻYCZAĆ!

Zakupy w second-handach, wymienianie się z przyjaciółkami torebkami i ciuchami na różne okazje to nasza codzienność, w której dorastałyśmy. Doskonale rozumiemy, że torebka nie jest rzeczą, która się niszczy lub zużywa po jednorazowym założeniu, a odpowiednio pielęgnowana potrafi służyć latami. I to nie jednej osobie. Jeżeli bliska Ci jest idea zrównoważonej mody, masz ochotę wypróbować nasze produkty, potrzebujesz jakiegoś modelu na jedną okazję lub zwyczajnie nie chcesz powiększać ilości posiadanych przez siebie rzeczy, możesz wypożyczyć którąś z naszych torebek. Wspierając ideę Fashion Sharingu i Share Economy pragniemy współdzielić z Wami nasze torebki.

Z każdego modelu posiadamy kilka egzemplarzy, które są przeznaczone wyłącznie pod ten cel. Zaznacz w kalendarzu i wyślij do nas wiadomość na ile dni chciałabyś wypożyczyć torebkę. Koszt wypożyczenia torebki na jeden dzień to 20 zł za dobę. Torebki przeznaczone pod wynajem są na bieżąco czyszczone, pielęgnowane odpowiednimi do tego celu środkami. O to samo prosimy nasze klientki, ponieważ o piękne przedmioty należy dbać. Niemniej jednak nie są to towary nowe i w przeciwieństwie do egzemplarzy przeznaczonych do sprzedaży, mogą nosić na sobie ślady normalnego użytkowania: zagięć skóry, drobnych przetarć itp.

ZAINTERESOWANA? SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ!

JAK TO DZIAŁA?


1. Zaznacz w kalendarzu dni, na które chcesz wypożyczyć torebkę, wybierz model i wyślij zapytanie o dostępność.

2. Koszt wypożyczenia torebki na 1 dobę to 20 zł, niezależnie od modelu. Dzień dostarczenia do Ciebie przesyłki oraz dzień, w którym ją odsyłasz to dni, za które nie ponosisz opłaty i nie są one wliczane do okresu wypożyczenia.

3. Przy kwocie wypożyczenia pobieramy każdorazowo kaucję w wysokości 200 zł, którą zwracamy w całości lub w części, po ocenie stanu torebki, do 7 dni przelewem po otrzymaniu jej z powrotem.

4. Jeżeli w trakcie okresu wypożyczenia zdecydujesz się na zakup naszej torebki (modelu wypożyczanego) otrzymasz rabat 15% na zakup tej torebki oraz na poczet ceny zaliczona zostanie wpłacona już przez Ciebie kaucja oraz opłata za wypożyczenie.

5. Jeśli po skorzystaniu z wypożyczalni zdecydujesz się na zakup nowego egzemplarza którejkolwiek z naszych torebek, dostaniesz na niego w prezencie rabat w wysokości  15% ważny przez 30 dni  licząc od daty, w której otrzymamy od Ciebie torebkę z powrotem.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad działania wypożyczalni oraz zawieranej umowy znajdują się w Regulaminie. Przed dokonaniem decyzji uważnie się z nim zapoznaj!

Niestandardowe terminy? Wydłużenie lub skrócenie okresu wypożyczenia lub inne kombinacje? Napisz do nas na adres info@roddity.pl. Jesteśmy elastyczne!