Info

KONTAKT

INFO@RODDITY.COM

PIELĘGNACJA

Skóra garbowana roślinnie, z której wykonane są wszystkie nasze torebki to organiczny materiał z widoczną naturalną fakturą. Chłonie także ślady przeszłych doświadczeń, naturalnie się starzeje. Z czasem mogą pojawić się na niej drobne zadrapania, otarcia, ślady zagięć. Zalecamy regularną pielęgnację: torebki oczyszczać usuwając zabrudzenia zwilżoną wodą gąbką. Następnie pozostawić torebkę do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Następnie na oczyszczoną powierzchnię skóry można nanieść małą ilość bezbarwnego wosku pszczelego rozcieńczonego niewielką ilością wody i natychmiast przetrzeć powierzchnię skóry czystą tkaniną.

PRAKTYCZNIE RZECZ BIORĄC

PŁATNOŚCI

Obsługujemy pła­tno­ści za pomocą Przelewy24 [prze­le­wy online, blik, karty płatnicze, Apple Pay, Google Pay, PayPo].

WYSYŁKA

Zamówienia wy­sy­ła­ne są za po­mocą paczkomatów InPost lub ku­rie­rem, w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania płatności pod wskazany adres lub do punktu pick up.

ZWROTY

Zawsze masz mo­żli­wość zwrotu towaru. Zwracany towar musi być nieużywany z dołączonym do­ku­men­tem po­twier­dza­ją­cym zakup. Na po­infor­mo­wa­nie o chęci dokonania zwro­tu masz 14 dni od daty otrzymania torebki. Informację o zwrocie prosimy prze­­sy­łać na adres mailowy info@roddity.com. Zwroty prosimy przesyłać na adres:

r.oddity Malwina Miszczyńska
ul. Stolarska 6/8
31-043 Kraków